REF: 2185F-1130A-53B
Stock Number: 16511
SOLD
Condition
Like New
Box
Papers
Diameter
38mm
Movement
Automatic
European Watch Company Official Seal
Certified Authentic
Every watch is backed by our authenticity guarantee.
Description
Blancpain Flyback Chronograph, Reference 2185F-1130A-53B, Stainless Steel on a Strap with a Stainless Steel Tang Buckle, Automatic Movement, Chronograph with Flyback Function, Date at 6 O'Clock, Sapphire Crystal, Size: 38mm, Thickness: 12mm, Water Resistant to 330ft, Like New with Box and Papers.
Specifications
Reference2185F-1130A-53B
MovementAutomatic
Case MaterialStainless Steel
Diameter38mm
Thickness12mm